Rodzinka rządzi Kino Roma

Rodzinka rządzi

film animowany, USA, 2021, bez ograniczeń wiekowych
czas projekcji: 100 min

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara, przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Bracia Templeton - Tim i jego mały braciszek , Ted - stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego.

Tim i jego żona, Carol ( żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on.

Mała Tina ujawnia, że ​​jest - ta-da! - tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr. Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

Pierwszy film ”Dzieciak rządzi”, na całym świecie zarobił ponad 500 milionów dolarów. Nowy film „Rodzinka rządzi” jest wyreżyserowany przez Toma McGratha, a producentem jest Jeff Hermann (Kung Fu Panda 3

PROSIMY O ZABRANIE MASECZEK OCHRONNYCH- obowiązują na terenie kina

SEANS DLA SZKÓŁ W DNIU 5 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 09:30 . CENA BILETU: 13 ZŁ. 

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC DL GRUP. Cena biletu grupowego 13 zł

CENNIK BILETÓW:

Bilet normalny: 18 zł   

 Bilet ulgowy: 16  zł ( przysługuje studentom, seniorom, dzieciom i młodzieży szkolnej, rencistom, oraz za okazaniem ogólnopolskiej karty "dużej rodziny"

 

Seanse

dubbing dubbing
dubbing dubbing
dubbing dubbing
dubbing dubbing dubbing
dubbing dubbing
dubbing dubbing
dubbing dubbing
dubbing dubbing
dubbing dubbing
dubbing dubbing
dubbing dubbing
2021-10-01 14:15 2021-10-14 17:00

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode