Banksterzy Kino Roma

Banksterzy

film sensacyjny, dramat, Polska, 2020, Marcin Ziębiński, od 15 lat
czas projekcji: 110 min

Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan (Jan Frycz) jest szarą eminencją krajowej finansjery. W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur (Rafał Zawierucha) – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe. Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów. Choć młode małżeństwo pozostaje nieufne wobec proponowanych przez banki rozwiązań, to przyparte do muru daje się wciągnąć w finansową pułapkę. Wkrótce losy bohaterów po obu stronach barykady splotą się w pętli wstrząsających wydarzeń, których przebieg ujawni szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. A gdy skończą się wszystkie racjonalne rozwiązania, bohaterom pozostaną już tylko najbardziej dramatyczne wybory.

ZAPRASZAMY, KINO CAŁY CZAS DZIAŁA W REŻIMIE SANITARNYM ( u nas jest bezpiecznie)

 

SZANOWNI WIDZOWIE NA SEANS PRZYCHODZIMY Z WŁASNYMI MASECZKAMI CHRONIĄCYMI USTA I NOS LUB W PRZYŁBICACH

Cennik biletów:

Bilet normalny: 18 zł   

ulgowy: 16 zł ( przysługuje studentom, seniorom, dzieciom i młodzieży szkolnej, rencistom, oraz za okazaniem ogólnopolskiej karty "dużej rodziny")

Tańszy czwartek : bilet normalny: 17 zł, ulgowy 15 zł ( za wyjątkiem premier wypadających w środę i czwartek)

UWAGA!!!

Prosimy o pobranie   i wypełnienie oświadczenia  o COVID-SARS-2. ( znajduje się ono na stronie kina www.mdkrawa.pl/kino w zakładce "regulamin kina" pkt. 6 - załącznik 1). Oświadczenie można też wziąć i wypełnić przy kasie biletowej. W razie pytań tel 601295967

Seanse

2020-10-20 19:30 2020-10-29 19:00

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode