Świąteczny witraż i bombka - wyniki

Konkurs plastyczny Boże Narodzenie 2019

Uczniowie mogli w tym roku wykonać świąteczny witraż lub bombkę.

Z 18 szkół z terenu powiatu rawskiego otrzymaliśmy 197 prac! Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić aż 77 młodych artystów. Nagrody otrzymali:

- Joanna Pruś, SP w Babsku  
- Łucja Byster, SP w Babsku  
- Małgorzata Melon, SP w Babsku  
- Maja  Gardzińska, SP w Białej Rawskiej
- Zuzanna Lesiak, SP w Białej Rawskiej
- Nikola Woźniak, SP w Białej Rawskiej
- Hanna Szcześniak, SP w Białej Rawskiej
- Paulina Kotynia, SP w Boguszycach
- Wiktoria Przerwa, SP w Boguszycach
- Anna Ornafa, SP w Boguszycach
- Oliwier Koprowski, SP w Boguszycach
- Kacper Gromek, SP w Boguszycach
- Joanna Skóra, SP w Boguszycach
- Julia Wach, SP w Boguszycach
- Błażej Drzewiecki, SP w Błażejewicach
- Patrycja Lenart, SP w Błażejewicach
- Stanisław Malczak, SP w Błażejewicach
- Natalia Sypka, SP w Cielądzu
- Joanna Świątek, SP w Cielądzu
- Andrzej Krawczyk, SP w Cielądzu
- Amelia Rosołek, SP w Cielądzu
- Magdalena Wachowicz, SP w Cielądzu
- Kacper Kamiński, SP w Cielądzu
- Jakub Grochal, SP w Lubani
- Marika Kowalska, SP w Lubani
- Maja Ciapa, SP w Lubani
- Kamil Grochal, SP w Lubani
- Zuzanna Cheba, SP w Regnowie
- Julia Kaczmarska, SP w Regnowie
- Wiktoria Sypka, SP w Regnowie
- Weronika Adamczyk, SP w Regnowie
- Maja Jadczak, SP w Konopnicy
- Milena Zakrzewska, SP w Konopnicy
- Alan Korbus, SP w Konopnicy
- Sandra Sosińska, SP w Konopnicy
- Julia Łajszczak, SP w Pachach
- Eliza Łajszczak, SP w Pachach
- Paulina Grzejszczyk, SP w Pachach
- Maja Joźwiak, SP w Pachach
- Brygida Darnowska, ZS w Sadkowicach
- Maja  Marciniak, ZS w Sadkowicach
- Natalia Sobczak, ZS w Sadkowicach
- Sandra Kaczuba, ZS w Sadkowicach
- Julia Sadowska, ZS w Sadkowicach
- Szymon Górecki, ZS w Sadkowicach
- Amelia Grzejszczyk, SP w Sierzchowach
- Weronika Piątek, SP w Sierzchowach
- Jakub Wojtkiewicz, SP w Sierzchowach
- Julia Czerwińska, SP w Starej Wojskiej
- Patryk Czerwiński, SP w Starej Wojskiej
- Dawid Sas, SP w Starej Wojskiej
- Martyna Kostrzewa, ZS-P w Trębaczewie
- Michał Pawełek, ZS-P w Trębaczewie
- Maciej Staszewski, ZS-P w Trębaczewie
- Patryk Buchal, ZS-P w Trębaczewie
- Natalia Redlicka, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
- Zuzanna Fijałkowska, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
- Maria Pietrzyk, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
- Filip Słodki, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
- Piotr Stodulski, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
- Mateusz Sielski, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
- Sara Bajon, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
- Michał Przyborek, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
- Natalia Szyszkowska, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
- Anna Pietroń, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
- Oliwia  Stefańska, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
- Gabryś Wróbel, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
- Nadia Paderewska, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
- Alicja Żebrowska, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej
- Karolina Koczywąs, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
- Hanna Szymańska, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
- Nikola Koczywąs, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
- Michalina Cichowicz, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
- Anna Kumanowska, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
- Natalia Woszczyk, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
- Szymon Szymański, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej
- Nikola Stasiewicz, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

MDK Rawa Mazowiecka