Brzydula i rudzielec. Konkurs wokalny on-line

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2021-02-22

Pamięci Marii Koterbskiej

Mówiono o niej - królowa swingu. Maria Koterbska - wrażliwa, pełna wdzięku i liryzmu gwiazda polskiej sceny muzycznej drugiej połowy XX wieku. Pozostawiła po sobie niezwykły artystyczny dorobek dla wielu pokoleń. W repertuarze miała setki. piosenek. My chcemy przypomnieć tę, od której zaczęła się jej muzyczna kariera. Zachęcamy do udziału w konkursie wokalnym "Brzydula i rudzielec". 

Konkurs skierowany jest do SOLISTÓW i ZESPOŁÓW WOKALNYCH z terenu całego kraju. Zadanie polega na wykonaniu piosenki Marii Koterbskiej o wdzięcznym tytule "Brzydula i rudzielec". Ze wzgledu na obowiązujące wciąż obostrzenia, konkurs przeprowadzimy drogą on-line. 

Do 22 lutego 2021 r. (do godz. 24:00) prosimy plik z zapisem audio-video wrzucić na dowolną platformę w sieci i drogą mailową pisząc na adres mdkrawa@interia.pl – przesłać wyłącznie LINK, który pozwoli nam obejrzeć i ściągnąć nagranie.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do końca lutego 2021 r.

Szczegółowy regulamin, a także obowiązkową kartę zgłoszenia znajdziecie na www.mdkrawa.pl (patrz na dole strony). 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 754

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
Maria Koterbska EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode