De Mono - Osiecka


sala widowiskowa MDK

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2019-03-10

Na Dzień Kobiet z zespołem DE MONO zaprasza Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla.

Postaci Agnieszki Osieckiej nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Przekaz płynący z twórczość tej wybitnej poetki i autorki tekstów, mimo upływu lat, wciąż pozostaje aktualny i zachwyca odbiorców wszystkich pokoleń, a także inspiruje artystów wszystkich dziedzin sztuki. Już 10 marca 2019 roku o godz:16.00 i 19.00 podczas wyjątkowego koncertu w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej nowe aranżacje utworów opartych na tekstach Agnieszki Osieckiej zaprezentuje w swoim specjalnym projekcie zespół De Mono z charyzmatycznym liderem Andrzejem Krzywym. W tekstach tych, jak w samej osobie artystki, nie było miejsca na oczywistość i banał, co wymagało od muzyków, nawet z tak ogromnym bagażem doświadczenia, szczerego spojrzenia na człowieka i zagłębienia się w jego emocje. Efekty tego niezwykłego połączenia będziemy mogli wspólnie zobaczyć, usłyszeć i przede wszystkim przeżyć podczas koncertu De Mono - Osiecka. Nie zabraknie też starych, dobrze wszystkim znanych przebojów zespołu De Mono. Zapraszamy!

Bilety w promocyjnej cenie 30zł będą do nabycia w kasie MDK-u od dnia 23.02.2019r. od godziny 9.00. Jednocześnie informujemy, iż nie prowadzimy wcześniejszej rezerwacji biletów indywidualnych i grupowych.

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode