DO ODWOŁANIA zawieszamy działalność stacjonarną

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : '';
Notice: Undefined variable: schema_startdate in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/template-parts/single/subtitle.php on line 44

UWAGA! 

W związku z decyzją Premiera Rzeczypospolitej Polskiej związaną z narastającym zagrożeniem epidemicznym, ponownie zawieszamy działalność stacjonarną w naszej placówce. 

Co najmniej do 9 kwietnia 2021 r. placówka zostaje zamknięta. Nie będzie zajęć prowadzonych w sekcjach artystycznych, w tym sobotnich warsztatów w ramach Świetlicy Artystycznej.

Część wydarzeń kulturalnych przeniesiemy do sieci. O terminach będziemy informować na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu fb i odwiedzania strony www.mdkrawa.pl. 

Do odwołania zawieszona zostaje również działalność Kina ROMA HD.

 

Przepraszamy za utrudnienia. W związku z zaistniałą sytuacją liczymy na Państwa zrozumienie.

Terminarz

2021-03-20 2021-04-09