DO ODWOŁANIA zawieszamy działalność kulturalną

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : '';
Notice: Undefined variable: schema_startdate in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/template-parts/single/subtitle.php on line 44

UWAGA!

W związku z decyzją Premiera Rzeczypospolitej Polskiej związanej z zagrożeniem wystąpienia epidemii koronawirusa, a także mając na uwadze zdrowie i komfort naszej publiczności, artystów oraz pracowników - wszystkie zajęcia i wydarzenia organizowane przez Miejski Dom Kultury - zostają WSTRZYMANE do ODWOŁANIA.

Od 12 marca 2020 r., do odwołania nie będzie zajęć prowadzonych w sekcjach artystycznych, w tym sobotnich warsztatów w ramach Świetlicy Artystycznej.

Uzgadniamy nowe terminy wydarzeń kulturalnych – wystaw i spektakli. Będziemy o nich informować na bieżąco, najszybciej jak to możliwe. Zakupione dotychczas bilety nie tracą swojej ważności. Jeśli wydarzenie zostanie odwołane, o czym również będziemy na bieżąco informować - będzie możliwość ich zwrotu.

Do odwołania zawieszona zostaje również działalność Kina ROMA HD.

 

Przepraszamy za utrudnienia. W związku z zaistniałą sytuacją liczymy na Państwa zrozumienie.

Terminarz

2020-03-12 2020-04-30