Jak zostać gwiazdą Kino Roma

Jak zostać gwiazdą

komedia, muzyczny, Polska, 2020, od 13 lat
czas projekcji: 115 min

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu „Ostrej” do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.„Lista marzeń nie ma końca”

 

UWAGA!

NA SEANS PRZYCHODZIMY Z WŁASNYMI MASECZKAMI ,CHRONIĄCYMI USTA I NOS

Cennik biletów:

Bilet normalny: 18 zł   

ulgowy: 16 zł ( przysługuje studentom, seniorom, dzieciom i młodzieży szkolnej, rencistom, oraz za okazaniem ogólnopolskiej karty "dużej rodziny"

Tańszy czwartek : bilet normalny: 17 zł, ulgowy 15 zł ( za wyjątkiem premier wypadających w środę i czwartek)

UWAGA!!!

Prosimy o pobranie   i wypełnienie oświadczenia  o COVID-SARS-2. ( znajduje się ono na stronie kina www.mdkrawa.pl/kino w zakładce "regulamin kina" pkt. 6 - załącznik 1). Oświadczenie można też wziąć i wypełnić przy kasie biletowej. W razie pytań tel 601295967

Seanse

2020-10-02 20:00 2020-10-15 20:15

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode