Jestem BEZPIECZNY na drodze - konkurs plastyczny

2020-09-02 Dodaj do kalendarza

Namaluj i wygraj nagrodę!

Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Rawie Mazowieckiej zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „JESTEM BEZPIECZNY na drodze”

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 0-IV z terenu miasta Rawa Mazowiecka i powiatu rawskiego. Zadaniem uczniów jest przedstawienie w formie graficznej tematu głównego konkursu, czyli „JESTEM BEZPIECZNY na drodze”. Technika dowolna

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

I – klasy 0-II – format pracy A4

II – klasy III-IV – format pracy A3

Prace należy dostarczyć najpóźniej do poniedziałku, 14 września (do godz. 16.00) do siedziby MDK przy ul. Krakowskiej 6C.

Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Konkurs zostanie podsumowany w piątek, 18 września podczas plenerowej akcji organizowanej przez rawskich policjantów #projektEDWARD, która odbędzie się na placu przy Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Jej elementem będzie również wystawa pokonkursowa.

Konkurs wpisuje się w projekt EDWARD (European Day Without a Road Death) - realizowany w ramach Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. Szczegółowy regulamin w załączniku na naszej stronie (jest również dostępny w naszej siedzibie).