Jestem BEZPIECZNY na drodze - konkurs plastyczny

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2020-09-14

Namaluj i wygraj nagrodę!

Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Rawie Mazowieckiej zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „JESTEM BEZPIECZNY na drodze”

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 0-IV z terenu miasta Rawa Mazowiecka i powiatu rawskiego. Zadaniem uczniów jest przedstawienie w formie graficznej tematu głównego konkursu, czyli „JESTEM BEZPIECZNY na drodze”. Technika dowolna

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

I – klasy 0-II – format pracy A4

II – klasy III-IV – format pracy A3

Prace należy dostarczyć najpóźniej do poniedziałku, 14 września (do godz. 16.00) do siedziby MDK przy ul. Krakowskiej 6C.

Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Konkurs zostanie podsumowany w piątek, 18 września podczas plenerowej akcji organizowanej przez rawskich policjantów #projektEDWARD, która odbędzie się na placu przy Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Jej elementem będzie również wystawa pokonkursowa.

Konkurs wpisuje się w projekt EDWARD (European Day Without a Road Death) - realizowany w ramach Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. Szczegółowy regulamin w załączniku na naszej stronie (jest również dostępny w naszej siedzibie). 

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode