Kino Konesera – Zabawa zabawa

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2020-03-09

Zapraszamy na seans filmowy do Kina Konesera!

We współpracy z Kinem RoMa HD kontynuujemy spotkania z ambitnym kinem. W marcu obchodzimy święto płci pięknej, więc na dużym ekranie zobaczymy trzy silne postaci kobiece. Proponujemy dramat w reżyserii Kingi Dębskiej (z 2018 roku) w świetnej obsadzie aktorskiej – Zabawa zabawa.  

Seans odbędzie się w poniedziałek, 9 marca, godz. 17.30

Bilet – tylko 10 zł. 

 

Kilka słów o filmie

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?