Kobieta idealna - nowy termin spektaklu

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2020-09-05

Czy kobieta idealna istnieje? Przekonaj się o tym 5 września

W marcu zaprosiliśmy Was na przezabawny spektakl teatralny „Kobieta idealna”. Niestety, ze względu na ogłoszenie stanu epidemii, aktorzy nie wystąpili na naszej scenie. Ustaliliśmy właśnie nowy termin tego teatralnego wydarzenia. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami 5 WRZEŚNIA.

Jeśli możesz, wesprzyj artystów w tym trudnym czasie.

Nie oddawaj kupionego już biletu!

Jeśli termin Ci nie pasuje, po zwrot pieniędzy za zakupione bilety zapraszamy do biura MDK.

Kilka słów o spektaklu

Greta i Albert to małżeństwo aktorów, którzy wiodą szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku.

Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich pokonuje problem na własny sposób. Greta stawia mu czoła za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

W pewnym momencie w życiu małżeńskiego pojawiają się bracia. Modest to lekarz medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra toczy się o wysoką stawkę.

Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Wspaniała komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na z humorem pokazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans… Jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

Notice: Undefined offset: 2 in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 752

Notice: Undefined offset: 1 in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 754

MDK Rawa Mazowiecka
EventRescheduled OfflineEventAttendanceMode