Lato z kulturą 2016 Powitanie Lata

Aquarium Centrum FIt Rawa

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2016-06-25

25 czerwca rozpoczynamy LATO Z KULTURĄ 2016.

POWITANIE LATA organizujemy wraz z Aquarium Centrum Fit Rawa na tafli lodowiska od godziny 17.00. W programie występy m.in. zespołu WESOŁE NUTKI, solistów z MDK, zabawy i konkursy plastyczne wraz z Nieformalnym Stowarzyszeniem Artystów Rawskich, przedstawienie teatralne i zabawy dla dzieci MAPA MARZEŃ. Dla dorosłych zaś koncert legendarnego zespołu OldBreakout.

Wstęp oczywiście bezpłatny.

Aquarium Centrum FIt Rawa Rawa Mazowiecka 96-200