Letnia scena teatralna dla dzieci Mały Książę

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2017-08-19

Zapraszamy nie tylko młodszych widzów, ale i tych starszych marzycieli na spektakl, który z pewnością oczaruje wszystkich, a jest nim teatralna adaptacja „Małego Księcia”, której dokonał Teatr MER. Artyści z Łodzi przeniosą nas w bajkowy świat muzyki, sztuki lalkarskiej i magicznej scenografii. Znów będziemy świadkami niezwykłego spotkania, które miało miejsce na Saharze. Właśnie tam pewien pilot spotkał małego chłopca, tajemniczego przybysza z innej planety, i wraz z nim wyruszył na poszukiwanie prawdziwej przyjaźni i miłości. Przedstawienie będziemy mogli zobaczyć 19.08.2017r. o godz.11:00 w sali widowiskowej MDK-u. Cena biletu 5 zł.