Letnia scena teatralna dla dzieci

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2017-08-05

„Wilk, Koza i Koźlęta" to spektakl na podstawie baśni Braci Grimm w humorystycznej wersji w której wilk, stary bluesman, cierpi na przewlekły katar. Ta przykra dolegliwość sprawia, że nie potrafi wyczuć zdobyczy a co za tym idzie - jest pierońsko głodny. Los jednak jest dla niego łaskawy i Wilk przypadkiem znajduje zagrodę pełną śliczniutkich i smaczniutkich kózek. Czy będzie z tego uczta o jakiej nawet nie marzył? Jeśli chcecie poznać odpowiedź na to pytanie serdecznie zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury 5.08.2017 na godz.11.00. Cena biletu to jedynie 5 zł.
Spektakl dla dzieci od 3 lat.