Międzynarodowe Spotkania Miast Partnerskich Boskovice – Nyírbátor – Rawa Mazowiecka

2018-08-07 Dodaj do kalendarza

Kończy się lato, a wraz z nim letnia kulturalna odyseja z Miejskim Domem Kultury. Na deser chcielibyśmy zaserwować państwu wydarzenie, które będzie symboliczną próbą podsumowania kulturalnych eventów z logiem rawskiego MDK. Spotkanie Miast Partnerskich Boskovice-Nyírbátor-Rawa Mazowiecka odbywają się od 2008 r., a tym razem poprzedzać je będzie międzynarodowy plener malarski. Koncert finałowy zaplanowaliśmy na 1 września 2018, zacznie się on o godz. 17:00. Wtedy na scenie sali widowiskowej zaprezentują swój artystyczny kunszt zespoły z zaprzyjaźnionych miast, wystąpią przed nami: piękne mażoretki z Nyírbátor, Orkiestra Symfoniczna Miasta Boskovice oraz zespół Podchlebnicki, który, oczywiście, będzie reprezentował Rawę Mazowiecką.

Wstęp bezpłatny