Nasza miejscowość w jesiennych barwach

2008-10-24 Dodaj do kalendarza

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej zaprasza uczniów klas 4 - 6 szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.:
Nasza miejscowość w jesiennych barwach
Prace inspirowane wskazaną w temacie konkursu porą roku i najbliższym otoczeniem – pięknem krajobrazu i architekturą miejscowości, w której się mieszka.
Prace należy wykonać w formacie A3 w dowolnej technice malarskiej, którą można ubogacić, korzystając z naturalnych materiałów jakie dostarcza nam przyroda jesienią (elementy techniki collagu).
Wszystkie prace winny być zaopatrzone w opis zawierający:

• imię i nazwisko ucznia, wiek, adres szkoły,
  • imię i nazwisko nauczyciela.
  • Każda szkoła może zgłosić do konkursu max. 7 prac wraz z listą zbiorczą. Prace zostaną zaprezentowane na wystawie, a najciekawsze z nich nagrodzone. Prace należy dostarczyć do siedziby organizatora MDK w Rawie Maz.
    ul. Krakowska 6c tel. 815-47-13
    do dnia: 24 października 2008r.
    Otwarcie wystawy i wręczenie nagród odbędzie się dnia: 30 października 2008r. o godz. 10.00