Pętla Kino Roma

Pętla

film kryminalny, Polska, 2020, Patryk VEGA, od 16 lat
czas projekcji: 100 min

Patryk Vega powraca do „Służb Specjalnych” i „Pitbulla” z najnowszym filmem „Pętla”. Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Vega pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer.

 

KOCHANI WIDZOWIE BILETY NA  WSZYSTKIE SEANSE SĄ STALE DOSTĘPNE BEZ KONIECZNOŚCI WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI. WYSTARCZY JE  ZAKUPIĆ W KASIE KINA PRZED SEANSEM.

UWAGA!

NA SEANS PRZYCHODZIMY Z WŁASNYMI MASECZKAMI ,CHRONIĄCYMI USTA I NOS

Cennik biletów:

Bilet normalny: 18 zł   

ulgowy: 16 zł ( przysługuje studentom, seniorom, dzieciom i młodzieży szkolnej, rencistom, oraz za okazaniem ogólnopolskiej karty "dużej rodziny"

Tańszy czwartek : bilet normalny: 17 zł, ulgowy 15 zł ( za wyjątkiem premier wypadających w środę i czwartek)

UWAGA!!!

Prosimy o pobranie   i wypełnienie oświadczenia  o COVID-SARS-2. ( znajduje się ono na stronie kina www.mdkrawa.pl/kino w zakładce "regulamin kina" pkt. 6 - załącznik 1). Oświadczenie można też wziąć i wypełnić przy kasie biletowej.

 

Seanse

2020-09-08 18:15 2020-09-17 19:00

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode