Pies w rozmiarze XXL Kino Roma

Pies w rozmiarze XXL

animacja,familijny, USA, 2022, Mark A.Z. Dippé, bez ograniczeń wiekowych
czas projekcji: 85 min

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

Cena biletu :  normalny : 18 zł 

                          ulgowy : 16 zł  ( za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej studenckiej, seniora, rencisty, nauczyciela,       ogólnopolskiej  karty dużej rodziny ( jedna  imienna karta do jednego biletu). Honorujemy miejską kartę "rodzina 3+"                        

 Przy filmie "PIES W ROZMIARZE XXL" zachęcamy  do zakupu BILETU RODZINNEGO W CENIE : 56 PLN ( szczegóły  na stronie kina w zakładce "Bilet rodzinny" )

Seanse

dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
2022-08-19 16:30 2022-09-04 14:45

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode