Rawska Feriada drugi tydzień

Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was w drugim tygodniu zimowych ferii (20-24.01). Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Przypominamy, że uczestników warsztatów artystycznych obowiązuje zmiana obuwia. Dziękujemy! 

poniedziałek, 20 stycznia

godz. 9.30 – „Gnomy rozrabiają” - film dla dzieci (sala widowiskowa)

godz. 11.15

- warsztaty plastyczne „Runo leśne, co w nim mamy?” - dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - dzieci starsze

godz. 12.15

- warsztaty ceramiczne - dzieci z klas I-III

- warsztaty wokalne - dzieci starsze

godz. 13.15

- warsztaty plastyczne „Leśne runo” - dzieci starsze

- warsztaty wokalne - dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - DODATKOWA GRUPA dla dzieci, które przychodzą tylko na ceramikę

godz. 14.00 - warsztaty wokalne - dla młodzieży

godz. 15.00 - warsztaty ceramiczne - dla młodzieży

 

wtorek, 21 stycznia

godz. 10.00 – „Paź i Królowa” – teatrzyk dla dzieci (sala widowiskowa)

godz. 11.15

- warsztaty plastyczne „Trzy piętra w lesie” - dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - dzieci starsze

godz. 12.15

- warsztaty ceramiczne - dzieci z klas I-III

- warsztaty wokalne - dzieci starsze

godz. 13.15

- warsztaty plastyczne „Trzy piętra w lesie” - dzieci starsze

- warsztaty wokalne - dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - DODATKOWA GRUPA dla dzieci, które przychodzą tylko na ceramikę

godz. 14.00 - warsztaty wokalne - dla młodzieży

godz. 15.00 - warsztaty ceramiczne - dla młodzieży

 

środa, 22 stycznia

godz. 9.30 – „Ozzy” - film dla dzieci (sala widowiskowa)

godz. 11.15

- warsztaty plastyczne „Leśne zwierzęta z papieru” - dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - dzieci starsze

godz. 12.15

- warsztaty ceramiczne - dzieci z klas I-III

- warsztaty wokalne - dzieci starsze

godz. 13.15

- warsztaty plastyczne „Zwierzęta leśne idą na bal” - dzieci starsze

- warsztaty wokalne - dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - DODATKOWA GRUPA dla dzieci, które przychodzą tylko na ceramikę

godz. 14.00 - warsztaty wokalne - dla młodzieży

godz. 15.00 - warsztaty ceramiczne - dla młodzieży

 

czwartek, 23 stycznia

godz. 10.00 – „Czarnoksiężnik z Krainy OZ” - teatrzyk dla dzieci (sala widowiskowa)

godz. 11.15

- warsztaty plastyczne „Podziemny świat lasu”- dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - dzieci starsze

godz. 12.15

- warsztaty ceramiczne - dzieci z klas I-III

- warsztaty wokalne - dzieci starsze

godz. 13.15

- warsztaty plastyczne „Podziemny świat lasu” - dzieci starsze

- warsztaty wokalne - dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - DODATKOWA GRUPA dla dzieci, które przychodzą tylko na ceramikę

godz. 14.00 - warsztaty wokalne - dla młodzieży

godz. 15.00 - warsztaty ceramiczne - dla młodzieży

 

piątek, 24 stycznia

godz. 10.00 – „Magiczne przedstawienie” - (sala widowiskowa)

godz. 11.15

- warsztaty plastyczne „Królestwo bajek” - dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - dzieci starsze

godz. 12.15

- warsztaty ceramiczne - dzieci z klas I-III

- warsztaty wokalne - dzieci starsze

godz. 13.15

- warsztaty plastyczne „Drzewko zimowe” - dzieci starsze

- warsztaty wokalne - dzieci z klas I-III

- warsztaty ceramiczne - DODATKOWA GRUPA dla dzieci, które przychodzą tylko na ceramikę

godz. 14.00 - warsztaty wokalne - dla młodzieży

godz. 15.00 - warsztaty ceramiczne - dla młodzieży

Terminarz