Rawska Feriada z MDK

Poniedziałek - 11 luty

 9.30 – "LUIS I OBCY"-   film dla dzieci – sala widowiskowa

11.15 - warsztaty plastyczne „Świecznik z sercami” - dzieci klas I-III

          - warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” - dzieci starsze

12.15 - warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” - dzieci klas I-III

          - warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” - dzieci starsze

13.15 - warsztaty plastyczne „Świecznik z sercami” - dzieci starsze

          - warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” -  dzieci klas I-III

14.00 - warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” - dla młodzieży

Wtorek -12 luty

 10.00 –  „ZIMOWA KRAINA CZARÓW” – teatrzyk dla dzieci – sala widowiskowa

11.15 - warsztaty plastyczne „Karta walentynkowa” - dzieci klas I-III

          - warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” - dzieci starsze

12.15 - warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” - dzieci klas I-III

          - warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” - dzieci starsze

13.15 - warsztaty plastyczne „Karta walentynkowa” - dzieci starsze

          - warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem”- dzieci klas I-III

14.00 - warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” - dla młodzieży

Środa - 13 luty

  9.30 - „KUBA GUZIK” – film dla dzieci – sala widowiskowa

11.15 - warsztaty plastyczne „ Róże z krepiny” - dzieci klas I-III

          - warsztaty teatralne„Baśniowy świat teatru”  - dzieci starsze

12.15 - warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” - dzieci klas I-III

          - warsztaty  z ceramiki„Ceramika z sercem” - dzieci starsze

13.15 - warsztaty plastyczne „Róże z krepiny” - dzieci starsze

          - warsztaty  z ceramiki„Ceramika z sercem” - dzieci klas I-III

14.00 - warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” - dla młodzieży

Czwartek - 14 luty

 10.00 –„DOBRY LAS”- teatrzyk dla dzieci – sala widowiskowa

11.15 - warsztaty plastyczne„Poduszeczki w kształcie serc” - dzieci klas I-III

          - warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” - dzieci starsze

12.15 - warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” - dzieci klas I-III

          - warsztaty  z ceramiki„Ceramika z sercem” - dzieci starsze

13.15 - warsztaty plastyczne„Poduszeczki w kształcie serc” - dzieci starsze

          - warsztaty  z ceramiki„Ceramika z sercem” - dzieci klas I-III

14.00 - warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” - dla młodzieży

Piątek - 15 luty

 10.00 –„MAGIA ARENY” – widowisko cyrkowe – sala widowiskowa

11.15 -  warsztaty cyrkowe - dzieci klas I-III

          -  warsztaty cyrkowe - dzieci starsze

12.15 -  warsztaty plastyczne „Serce na patyku”- dzieci klas I-III

          -  warsztaty z ceramiki„Ceramika z sercem”  dzieci starsze

13.15 -  warsztaty plastyczne „Serce na patyku” - dzieci starsze

          -  warsztaty  z ceramiki„Ceramika z sercem” - dzieci klas I-III

14.00 - warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” - dla młodzieży

Poniedziałek - 18 luty

  9.30 – „ODLOTOWY NIELOT”- film dla dzieci – sala widowiskowa

11.15 - warsztaty plastyczne „Biżuteria” - dzieci klas I-III

          - warsztaty taneczne „Tańce integracyjne” - dzieci starsze

12.15 - warsztaty taneczne „Tańce integracyjne” - dzieci klas I-III

          - warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” - dzieci starsze

13.15 - warsztaty plastyczne „Biżuteria” - dzieci starsze

          - warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” - dzieci klas I-III

Wtorek -19 luty

 10.00 - „BAŁWANKOWA KRAINA” – teatrzyk dla dzieci – sala widowiskowa

11.15 - warsztaty plastyczne„Porcelanowe ozdoby” - dzieci klas I-III

          - warsztaty taneczne - "Taneczne wariacje" - dzieci starsze

12.15 - warsztaty taneczne - "Taneczne wariacje" - dzieci klas I-III

          - warsztaty  z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” - dzieci starsze

13.15 - warsztaty plastyczne „Porcelanowe ozdoby” - dzieci starsze

          - warsztaty  z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” - dzieci klas I-III

Środa - 20 luty

  9.30 - "TRAKTOREK FLOREK-NOWE PRZYGODY” – film dla dzieci

11.15 - warsztaty plastyczne„Czapeczka z bibuły na bal” - dzieci klas I-III

          - warsztaty taneczne „Rock and roll” - dzieci starsze

12.15 - warsztaty taneczne „Rock and roll” - dzieci klas I-III

          - warsztaty  z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” - dzieci starsze

13.15 - warsztaty plastyczne „Czapeczka z bibuły na bal” - dzieci starsze

          - warsztaty  z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” - dzieci klas I-III

Czwartek - 21 luty

10.00 –„SZEWCZYK DRATEWKA” – teatrzyk dla dzieci – sala widowiskowa

11.15 - warsztaty plastyczne„Robot z pasków  kartonu” - dzieci klas I-III

          - warsztaty taneczne „Taneczne rozmaitości” - dzieci starsze

12.15 - warsztaty taneczne „Taneczne rozmaitości” - dzieci klas I-III

          - warsztaty  z ceramiki„Ceramiczne zwierzaki” - dzieci starsze

13.15 - warsztaty plastyczne „Robot z pasków kartonu” - dzieci starsze

          - warsztaty  z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” - dzieci klas I-III

Piątek - 22 luty

 10.00 - „CYRK WCZORAJ I DZIŚ” – widowisko cyrkowe – sala widowiskowa

11.15 - Spotkanie z artystami cyrkowymi – sala widowiskowa

12.15 - warsztaty plastyczne „Pingwin z wytłoczki”- dzieci klas I-III

          - warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” - dzieci starsze

13.15 - warsztaty plastyczne „Pingwin z wytłoczki” - dzieci starsze

          - warsztaty  z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” - dzieci klas I-III

 

 

Terminarz