Sax & Carnaval on-line


fb MDKRAWA

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2021-01-16

Spędź z nami wieczór w rytmach karnawału!

Michał Marat & Łukasz Ludwicki – to oni, już w sobotni wieczór rozkręcą dla Was wyjątkową domówkę. Musicie być z nami!

Startujemy o godzinie 19:00

Filmik znajdziecie na facebook’owym profilu MDK.

Panowie zaprezentują w secie mix utworów, które kojarzą im się z karnawałem, a co za tym idzie - świetną imprezą. Ich muzyczna propozycja skierowana jest do szerokiego grona odbiorców - w różnym wieku. Zapewniamy, że w ten wieczór każdy znajdzie coś dla siebie.

 

W kilku słowach

MICHAŁ MARAT

DJ z pasji, ex-prezenter radiowy, człowiek kochający dobrą muzykę i próbujący tę miłość propagować.

ŁUKASZ LUDWICKI

Z saksofonem związany od szczęśliwych 15 lat. Kiedy zaczął przygodę z muzyką? Tego nie pamiętają nawet najstarsi górale. Laureat wielu konkursów i festiwali muzycznych w całym kraju. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Kaliszu oraz magister Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej. Od lat na scenie eventowej oraz klubowej. Swobodnie porusza się w wielu gatunkach muzycznych od jazzu po house. Ceni sobie soczyste brzmienie i uwielbia pozytywne wibracje na parkiecie, które są nieodzowną częścią wszystkich jego występów LIVE.

MDK Rawa Mazowiecka
fb MDKRAWA Rawa Mazowiecka 96-200
Michał Marat & Łukasz Ludwicki EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode