Sax & Valentines NA ŻYWO w MDK


sala widowiskowa MDK

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2021-02-13

Wprowadzimy Was w miłosny nastrój! 

Specjalnie dla Was - najlepsi artyści, najlepsza muzyka - NA ŻYWO! Ze względu na luzowanie obostrzeń, przenosimy muzyczny wieczór z sieci do naszej sali widowiskowej!! Nie siedź w domu! Spędź z nami ostatnią sobotę karnawału i przedwalentynkowy wieczór. 

Startujemy 13 lutego o godzinie 19:00

Bilety - w symbolicznej cenie 10 zł - można nabyć w kasie od piątku, 12 stycznia (od godz. 10). Zgodnie z rządowymi wytycznymi, sala widowiskowa może być wypełniona w połowie, więc liczba miejsc jest ograniczona. Warto się pospieszyć ;) 

Na czym polega "miksowanie muzyki"? Co to jest "Live Act"? Czy praca DJ'a polega "tylko" na puszczaniu piosenek? Przekonacie się o tym już w najbliższą sobotę. W klimat wieczoru wprowadzą Was:  

DJ KUBA KRÓL

Kuba to perfekcjonista, którego sety to prawdziwy wulkan energii! Muzyczną przygodę rozpoczął 9 lat temu w Zamościu. Od 6 lat występuje jako rezydent kilku prestiżowych miejsc na terenie Warszawy, m.in. Ritual Club, Capitol Club, STIXX Bar&Grill, Opera. Niestraszne są mu również podróże po całej Polsce. Często odwiedza kluby w innych miastach, szczególnie w Łodzi. Fundamentem w jego setach jest muzyka house’owa, ale nie brakuje tam również RnB, popu czy ciekawych remixów klasyków.

ŁUKASZ LUDWICKI

Z saksofonem związany od szczęśliwych 15 lat. Kiedy zaczął przygodę z muzyką? Tego nie pamiętają nawet najstarsi górale. Laureat wielu konkursów i festiwali muzycznych w całym kraju. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Kaliszu oraz magister Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej. Od lat na scenie eventowej oraz klubowej. Swobodnie porusza się w wielu gatunkach muzycznych od jazzu po house. Ceni sobie soczyste brzmienie i uwielbia pozytywne wibracje na parkiecie, które są nieodzowną częścią wszystkich jego występów LIVE.

array(1) { [1613170800]=> array(1) { [121260]=> array(4) { [0]=> string(4) "date" [1]=> string(10) "2021-02-13" [2]=> string(5) "19:00" [3]=> string(0) "" } } }

MDK Rawa Mazowiecka