Śpiewajcie Aniołowie - konkurs wokalny on-line

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 1970-01-01

Zaśpiewajcie razem z nami najpiękniejsze kolędy i pastorałki!

Zachęcamy do udziału w konkursie wokalnym "Śpiewajcie Aniołowie - kolędy pastorałki i piosenki świąteczne". W tym roku czekamy na prezentacje wyłącznie od SOLISTÓW. Rozszerzamy jednak kategorie i zapraszamy do wspólnego śpiewania wszystkich uczniów szkół podstawowych (od klasy I do VIII). 

Ze względu na lockdown kultury, przesłuchania konkursowe przeprowadzimy on-line. Plik z zapisem video prosimy wrzucić na dowolną platformę w sieci i - drogą mailową pisząc na adres  mdkrawa@interia.pl – przesłać wyłącznie LINK, który pozwoli nam obejrzeć i ściągnąć nagranie. 

Szczegółowy regulamin i OBOWIĄZKOWĄ kartę zgłoszenia znajdziecie na naszej stronie (patrz poniżej). Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 28 grudnia. Konkurs oficjalnie podsumujemy 6 stycznia 2021 roku. 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 754

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 754

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode