Teatrzyk dla dzieci Brzydkie Kaczątko

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2018-06-30

Teatr Vaśka z Torunia przygotował dla wszystkich dzieci z Rawy Mazowieckiej i okolicy, a także ich koleżanek i kolegów, którzy przybyli do naszego miasta na zasłużony wakacyjny odpoczynek, opowieść z krainy 1000 i jednej baśni znanych i nieznanych. „Brzydkie kaczątko” to historia, która łączy pokolenia, odnosi się do uniwersalnych wartości, pełna zwrotów akcji, interesujących bohaterów, przyprawiona nutą goryczy, ale i ciepłego uśmiechu.

Spektakl rozpoczyna się w sklepie ze starociami, który odwiedza bardzo smutna i przygnębiona dziewczynka. Usposobieniem i charakterem przypomina sklepikarzowi bajkową postać brzydkiego kaczątka i w tym miejscu rodzi się pomysł na opowiedzenie tej cudownej baśni. Na oczach widzów sklep zmienia się w wiejskie podwórko, a następnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawiają się poszczególni bohaterowie przedstawienia np.: kaczka, kaczor, starowinka, parka rozwrzeszczanych dzieciaków, piękne białe łabędzie i oczywiście Brzydkie Kaczątko.

Wartka, szalona akcja, piękna scenografia, muzyka, znakomici aktorzy, oto atuty tego przedstawienia, które dzieci będą mogły obejrzeć już 30 czerwca 2018 r. o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury. Cena biletu to tylko 5 zł. Zapraszamy!