Teatrzyk dla dzieci Tygrys Pietrek


sala widowiskowa MDK

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2018-07-14

„Tygrys Pietrek” to kolejna odsłona naszego teatralnego świata, do którego zapraszamy nie tylko dzieci. Tym razem będzie to opowieść o małym, sympatycznym Tygrysku i jego największym, depczącym mu po piętach wrogu. A jest nim… strach! Nasz bohater boi się wszystkiego, nie potrafi odnaleźć w sobie tygrysiej tożsamości, dlatego czuje się zagubiony i nieszczęśliwy. W końcu spotyka go coś, przed czym drżeli wszyscy jego rówieśnicy- Odważne Tygrysy, nie mogąc znieść, że oto w ich szeregach znalazł się ktoś tak  tchórzliwy, postanawiają go ukarać- odbierają mu paski, które są chlubą każdego dzikiego kota.

Zrozpaczony bohater nie ma wyjścia, musi udać się w daleką, niebezpieczną podróż, by odnaleźć utraconą odwagę. Czy ta misja zakończy się powodzeniem? Czy uda mu się zrehabilitować w oczach Odważnych Tygrysów? Jeśli chcesz przeżyć wraz z nim niesamowitą przygodę, przybądź do Miejskiego Domu Kultury 14 lipca na godz. 11:00, cena biletu to jedynie 5 zł.

 

sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode