#walentynki - konkurs plastyczny

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 1970-01-01

Gadżet na Święto Zakochanych

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym #walentynki. Jest on adresowany do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu miasta Rawa Mazowiecka i powiatu rawskiego. 

Praca powinna przedstawiać dowolny przedmiot, który można podarować bliskiej osobie z okazji obchodzonego 14 lutego Święta Zakochanych. Za gadżet uznaje się przede wszystkim breloczki, długopisy, torby, ale w przypadku Walentynek sprawdzą się również poduszki, kubki, baloniki, figurki zakochanych, wszelkiego typu serduszka itp. Zaskoczcie nas swoim pomysłem ;)

Jedna osoba może zgłosić TYLKO JEDNĄ pracę. Prace muszą zostać wykonane samodzielnie przez uczestników konkursu. Format dowolny. Technika dowolna (praca może być także stworzona w programie graficznym na komputerze). Liczy się pomysł i oryginalne wykonanie!

Na Wasze prace czekamy do 10 lutego 2021 r. (do północy). 

Konkurs przeprowadzimy drogą on-line. Aby wziąć w nim udział należy wykonać pracę, sfotografować ją i plik z rozszerzeniem „jpg” przesłać:

- drogą mailową pisząc na nasz adres: mdkrawa@interia.pl

- lub poprzez wiadomość na facebook’owym profilu MDK.

W wiadomości KONIECZNIE prosimy podać:

- imię, nazwisko i wiek autora, klasę i pełną nazwę szkoły

- imię i nazwisko prawnego opiekuna wraz z numerem kontaktowym

Wyniki konkursu ogłosimy 14 lutego - w Walentynki. 

UWAGA!! PODPOWIADAMY - najlepiej sfotografować gotową pracę na jasnym, jednobarwnym tle w świetle dziennym. Prosimy zwrócić uwagę na to, by widoczna na zdjęciu praca była WYRAŹNA.


Notice: Undefined offset: 1 in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 754

Notice: Undefined offset: 1 in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 754

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode