Wypełnij ANKIETĘ!

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2020-10-16

Pomóż nam w przygotowaniu oferty warsztatów artystycznych dla młodzieży 

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Rawy Mazowieckiej w wieku 13-19 lat o wypełnienie ankiety dotyczącej oferty planowanych warsztatów artystycznych.

ANKIETA została opracowana na potrzeby wniosku przygotowywanego w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego w Programie „Równać Szanse 2020” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzonym przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Na jej podstawie opracujemy harmonogram warsztatów artystycznych rozwijających kompetencje w zakresie poznawania procesów twórczych i dalszego odkrywania artystycznych talentów. 

Ankietę można pobrać z naszej strony (załącznik na dole), wydrukować, wypełnić i dostarczyć do naszej siedziby najpóźniej do piątku, 16 października (do godz. 16:00). 

Przygotowaliśmy także jej cyfrową wersję - wystarczy kliknąć w link poniżej 

ANKIETA MDK do Regionalnego Konkursu Grantowego w Programie "Równać Szanse 2020"