Zakładamy zespół FOLK. Dołącz do nas!

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2020-02-24

Masz poczucie rytmu? Lubisz tańczyć? Śpiewasz nie tylko pod prysznicem? Dołącz do tworzącego się właśnie wokalno-tanecznego zespołu folklorystycznego. 

W powiecie rawskim prężnie działa kilkanaście zespołów folk. Chcemy, by przy naszej placówce także powstała taka profesjonalna grupa. Zwłaszcza, że mamy piękną tradycję w tym kierunku w postaci „Kapeli Rawianie”, która odnosiła liczne sukcesy na ogólnopolskich scenach i przez 34 lata (!) nieprzerwanie była wizytówką miasta.

Szukamy osób, które:

- kochają muzykę,

- mają predyspozycje do tańca,

- rozglądają się za możliwością szybkiego i efektywnego rozwoju – przede wszystkim umiejętności tanecznych i wokalnych. 

Propozycja skierowana jest do dorosłych mieszkańców Rawy Mazowieckiej (najchętniej 25+). Pierwsze spotkanie organizacyjne chętnych odbędzie się w poniedziałek, 24 lutego w sali konferencyjnej na pierwszym piętrze. Początek o godz. 17.30.

 

Przyjdź, nic nie tracisz!

Możesz tylko zyskać – nowe umiejętności i znajomych.

Zapraszamy!