Aniołki Bercika, czyli Hanke chce kochankę


sala widowiskowa MDK

2023-08-19 Dodaj do kalendarza

Zapraszamy na komedię w gwiazdorskiej obsadzie!

"Aniołki Bercika czyli Hanke chce kochankę" to spektakl pełen zwrotów akcji i nieoczekiwanych sytuacji. Przygotuj się na wieczór pełen śmiechu i zabawy, który na pewno nie pozwoli Ci się nudzić. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj bilety!

NIEDZIELA, 8 października, godz. 16:00

Bilety dostępne wyłącznie on-line na www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl

On jest przed ślubem jak trener sportu z sześciopakiem, ale nie tym przynoszonym z marketu.

Ona? Szczęśliwa i uśmiechnięta bogini seksu, której nigdy głowa nie boli.

A po dwudziestu latach od ślubu....? Co prawda, zamiast kaloryfera ma on boiler, jej za to na starość wzrok się wyostrza. Widzi nawet te jego wady, które nie istnieją. Za to słuch się jej zdecydowanie przytępił; jakoś nie słyszy, kiedy on prosi o założenie kuszącej bielizny.

Co robi wtedy facet? Marzy o.... babach! Hanke nie jest inny! Po latach ciężkiej pracy w kopalni chciałby wreszcie być kimś. Ale nie byle kim! Pragnie zaszczytów, sławy i chwały ale przede wszystkim ... i to najbardziej! Hanke chce kochankę! Ale uwaga! Marzenia się czasem spełniają....

W roli głównej: Krzysztof Hanke znany i lubiany dżentelmen polskiego kabaretu. Aktor, satyryk, lider kabaretu Rak oraz twórca niezapomnianej roli Bercika w serialu "Święta wojna". W spektaklu wystąpią również znane aktorki kabaretowe i teatralne: Agnieszka Litwin, Małgorzata Czyżycka, Joanna Dunas.

Scenariusz: Doman Nowakowski i Krystian Nowakowski

Muzyka i aranżacje: Aleksander Nowacki

Czas trwania: 1:30h

 

sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Krzysztof Hanke EventScheduled OfflineEventAttendanceMode