Kreatywne LATO z MDK!

2023-06-15

Zapinaj pasy! Ruszamy w letnią podróż 

Lato w mieście nie będzie nudne! Zadbamy o to już od pierwszych dni wakacji ;) Serdecznie zapraszamy na kreatywne warsztaty artystyczne, spektakle teatralne dla najmłodszych oraz weekendowe imprezy w plenerze. 

--> WARSZTATY ARTYSTYCZNE

Sprawdzone i lubiane przez najmłodszych warsztaty kreatywne (plastyczne, muzyczno-wokalne, animacyjno-teatralne) będą odbywały się w naszej siedzibie przez cały lipiec. Zajęcia są OTWARTE dla wszystkich chętnych (nie prowadzimy wcześniejszych zapisów)! Wystarczy w odpowiednim czasie pojawić się w naszej siedzibie i dołączyć do wspólnej zabawy. DZIENNY KOSZT udziału w zajęciach - 30 zł od osoby. 

WAKACYJNY PODROŻNIK 

I TYDZIEŃ: 3-7 lipca - Starożytny świat

II TYDZIEŃ: 10-14 lipca - Świat dinozaurów 

I TYDZIEŃ: 17-21 lipca - Egzotyczne ogrody 

I TYDZIEŃ: 24-28 lipca - Morski świat 

 

--> MALUJEMY W PLENERZE

W sierpniu planujemy wakacyjny plener malarski dla młodzieży. O tym, jak będzie można wziąć w nim udział poinformujemy w późniejszym terminie. 

 

--> WYDARZENIA PLENEROWE

Rawskie Lato Artystyczne rozpoczniemy już w piątek, 23 czerwca koncertem Rawskiego Big Bandu na Placu Wolności. Zadanie zostało dofinansowane z miejskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Na pierwsze letnie wydarzenie zaprosimy Was 1 lipca. Na Placu Piłsudskiego zatańczymy do folku i twista. W połowie lipca odbędzie się kolejna edycja "Raz na ludowo". O szczegółach kolejnych wydarzeń będziemy Was informować na bieżąco na www.mdkrawa.pl oraz przez nasze kanały społecznościowe (fb/insta). 

Terminarz

2023-06-23 2023-09-03