Kamilla Łysoniewska - Natura


www.mdkrawa.pl

2021-04-14 Dodaj do kalendarza

Zapraszamy na wernisaż on-line

KAMILLA ŁYSONIEWSKA - bohaterka naszej kwietniowej wystawy on-line. Rawianka. Absolwentka Instytutu Plastyki na Wydziale Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. W 1999r.otrzymala dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. Wincentego Maszkowskiego. Swoją karierę zawodową związała z nauczaniem plastyki. Aktualnie jest plastyczką w jednej z rawskich szkół podstawowych.

Jej pełne kolorów prace można było podziwiać na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w Częstochowie, Łodzi, Skierniewicach i oczywiście w naszym Domu Kultury. Uczestniczyła w wielu plenerach malarskich - w Nałęczowie, Kazimierzu Dolnym, Spale, Łęczycy, a także tych organizowanych przez Klub AKTA, który aktywnie działał przy MDK-u. Inspiruje ją natura. Lubi mocne, zdecydowane kolory. Najchętniej maluje techniką olejną i akrylową, a także akwarelami i pastelami.

Po raz pierwszy jej obrazy zaprezentujemy on-line. Zapraszamy już w piątek, 16 kwietnia. Obrazy będzie można podziwiać od godziny 19:00 na naszej stronie i profilu facebook’owym MDKRawa.

Zapraszamy serdecznie!

MDK Rawa Mazowiecka
www.mdkrawa.pl Rawa Mazowiecka 96-200
Kamilla Łysoniewska EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode