After .Ocal mnie Kino Roma

After .Ocal mnie

romans, dramat, USA, 2020, od 15 lat
czas projekcji: 105 min

Ekranizacja trzeciej części bestsellerowego cyklu, który rozpala wyobraźnię milionów na całym świecie. Do obsady dołączają  

Czasem nawet małe kłamstwo może zabić wielką miłość. 

Czy można zbudować wspólną przyszłość, jeśli nie dzieli się marzeń? 

Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

FILM JEST DOZWOLONY OD LAT 15. OSOBY MŁODSZE BĘDĄ WPUSZCZANE NA SALĘ TYLKO ZA PISEMNĄ ZGODĄ  OD RODZICA BĄDŹ OPIEKUNA,  LUB POD OPIEKĄ OSOBY  DOROSŁEJ.

Bilety są dostępne bez potrzeby wcześniejszej rezerwacji

CENNIK BILETÓW:

Bilet normalny: 18 zł   

 Bilet ulgowy: 16  zł ( przysługuje studentom, seniorom, dzieciom i młodzieży szkolnej, rencistom, oraz za okazaniem ogólnopolskiej karty "dużej rodziny"

Seanse

napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
2021-09-01 18:00 2021-09-14 17:00

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode