Powołany 2 Kino Roma

Powołany 2

biograficzny, religijny, Polska, 2024, od 12 lat
czas projekcji: 90 min

Film POWOŁANY 2 zawiera bardzo konkretne treści edukacyjne stając się doskonałym pretekstem dla grupowych wyjść do kin przez szkoły i placówki edukacyjne. Mamy przygotowany konspekt do prowadzenia 4 zajęć lekcyjnych na postawie filmu.  Film POWOŁANY 2 jest osadzony mocno w kontekście rodzinnym co sprawia, że jest doskonałym filmem dla wyjść rodzinnych, dopasowanym do realiów społecznych. Jednocześnie nie zawiera wulgaryzmów, aktów przemocy i nagości co sprawia, że jest odpowiednim filmem również dla najmłodszych widzów. Film w atrakcyjny sposób promuje przeciwdziałanie zachowaniom ryzykownym i niepożądanym wśród młodzieży, niosąc jednocześnie nadzieję i pomagając w odkrywaniu sensu życia i rozwoju. Zdjęcia do POWOŁANY 2 były realizowane w 3 krajach.

    Film POWOŁANY 2 odpowiada na społeczne potrzeby, stając się konkretną odpowiedzią na stawiane pytania. Atrakcyjna forma filmu POWOŁANY 2, ogromna publika pierwszej części, rozpoznawalna marka, szeroki marketing, znani aktorzy, bardzo dobry okres dystrybucji związany z Wielkim Postem, edukacyjne walory dla grup szkolnych i rodzinnych, dynamika i wysoki poziom realizacji to walory, które zdecydowanie powinny przyciągnąć widzów do kin.

ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI RELIGII I KSIĘŻY DO REZERWACJI GRUP SZKOLNYCH NA SEANSE PORANNE w marcu  NA FILM "POWOŁANY 2" . TERMIN DO UZGODNIENIA . Cena bil.  grupowego 15 zł . tel. 601 295 967

CENA BILETÓW: 20 zł -bilet normalny

                                      18 zł -bilet ulgowy(  przysługuje seniorom, rencistom, nauczycielom, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom, dzieciom od 3 lat i młodzieży uczącej się za okazaniem ważnej legitymacji ucznia lub studenta.)

Seanse

2024-03-01 17:10 2024-03-11 11:00

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode