John Wick 4 Kino Roma

John Wick 4

thriller, USA, 2022, Chad Stahelski, od 15 lat
czas projekcji: 160 min

Keanu Reeves powraca, by stanąć do decydującej walki z błyskotliwym i bezlitosnym Billem Skarsgardem, który pokazał już swoje mroczne oblicze w przerażającym „TO”.

O wolność na ubitej ziemi Nowego Jorku, Paryża, Tokio i Berlina.

Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że
może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.

Rezerwacji bileów można dokonać poprzez sms na nr. 601295967 . W treści wpisując ( imię i nazwisko, liczbę biletów, tytuł filmu, oraz  datę i godzinę seansu ). Odbiór biletów ok. 15-20 min. przed seansem. Płatność gotówką.

Cena biletu: 20 zł normalny

                         18 zł ulgowy

Seanse

napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy
napisy napisy
napisy napisy
napisy napisy
2023-03-24 20:00 2023-04-06 18:30

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode