Deadpool & Volverine Kino Roma

Deadpool & Volverine

film fantastycznonaukowy, USA, 2024, Shawn Levy, od 12 lat
czas projekcji: 125 min

 

Deadpool & Wolverine – amerykański fantastycznonaukowy film akcji z 2024 roku na podstawie serii komiksów o postaciach Deadpool i Wolverine wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię filmu odpowiadał Shawn Levy na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Rhettem Reesem , Paulem Wernickiem , Zebem Wellsem  i Ryanem Reynoldsem. Tytułowe role zagrają Reynolds i Hugh Jackman, a obok nich w rolach głównych wystąpią: Emma Corrin, Morena Baccarin i Matthew Macfadyen.

Deadpool & Wolverine wchodzi w skład V Fazy Filmowego Uniwersum Marvela. Jest to trzydziesty czwarty film należący do tej franczyzy, który stanowi część jej drugiego rozdziału zatytułowanego Saga Multiwersum. Równocześnie jest on kontynuacją filmów Deadpool z 2016 i Deadpool 2 z 2018 roku, które są częścią serii filmowej X-Men, która nie należy do Filmowego Uniwersum Marvela. W Stanach Zjednoczonych Deadpool & Wolverine zadebiutuje 26 lipca 2024 roku.

CENA BILETÓW: 20 zł -bilet normalny

                                      18 zł -bilet ulgowy(  przysługuje seniorom, rencistom, nauczycielom, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom, dzieciom od 3 lat i młodzieży uczącej się za okazaniem ważnej legitymacji ucznia lub studenta.)

Seanse

dubbing napisy
dubbing napisy
dubbing napisy
dubbing napisy
dubbing napisy
dubbing napisy
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
dubbing
2024-08-02 18:25 2024-08-15 17:00

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode