Filmowa Noc z Horrorem


sala widowiskowa MDK

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2019-08-30

„Przebudzenie dusz”

W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury gaśnie światło. Nikogo nie ma, a jednak rozlegają się tajemnicze szepty, jakby wypełniały przestrzeń między rzędami foteli, jakby sunęły zza kurtyny. Ktoś otwiera torbę chipsów, ktoś inny prosi o ciszę. A przecież nikogo nie ma, na pewno. Na białym ekranie pojawiają się trzy etiudy filmowe, trzy nastrojowe opowieści z dreszczykiem, a każda z nich to osobna całość.

            Na wielkim, kinowym płótnie wyrasta jak spod ziemi główny bohater- to jedyna postać, która łączy te zabarwione straszną tajemnicą historie- nazywają go Goodman i jest naukowcem. Jego telewizyjny program cieszy się niesłabnącą popularnością, ale to nie dziwi- Goodman rozprawia się w nim z wszelkimi objawami zjawisk paranormalnych, nie ma litości dla hochsztaplerów, żerujących na naiwności pragnących doświadczyć niewidzialnej strony rzeczywistości ludzi.

Pewnego jednak dnia staje przed wyzwaniem, z jakim nigdy jeszcze się nie zmierzył. Dostaje propozycje, by stanąć oko w oko z niewyjaśnionymi dotychczas ingerencjami sił, wykraczającymi poza granice pojmowania ludzkiego umysłu.

Goodman jest pewny siebie, nie przeczuwa jednak, że to wyzwanie zaprowadzi go nie przed jupitery sławy, a w ciemność, która zabiera wolność, na zawsze.

Obraz staje się nieostry, dźwięk Dolby Surround wydobywający się z wielkich głośników gęstnieje w wielkim finale nad salą kinową. Dziewczyna przytula się do swojego chłopaka, ktoś inny zakrywa oczy z przerażenia, a są i tacy, którzy zamarli jak posągi aniołów na zapomnianym cmentarzu. A przecież nikogo tam nie ma, na pewno. Bilety po 5 zł.

Zapraszamy.

 

 

 

array(1) { [1567116000]=> array(1) { [121140]=> array(4) { [0]=> string(4) "date" [1]=> string(10) "2019-08-30" [2]=> string(5) "22:00" [3]=> string(0) "" } } }

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode