Jesienne manewry artystyczne

2020-09-07 Dodaj do kalendarza

Zacznijmy razem nowy sezon artystyczny! 

Zapraszamy na rodzinny piknik pod hasłem "Jesienne manewry artystyczne". Wspólnie, rodzinnie pożegnajmy lato i powitajmy kolorową, kreatywną jesień! Będziemy się bawić na zielonym placu przy Miejskim Domu Kultury. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Piotr Irla. 

niedziela, 20 września; start - godz. 15.00

Czas umilą nam muzycznie nasi młodsi i starsi artyści - członkowie działających przy naszej placówce sekcji artystycznych - wokalnej i instrumentalnej. Atrakcji nie zabraknie także dla miłośników szeroko pojętej sztuki - będziemy rysować, malować i kolorować - różnymi technikami, na różnych fakturach. Przygotujemy też wystawkę prac wykonanych przez dzieciaki. Zobaczycie, jakie potrafią tworzyć cuda! 

Piknik będzie świetną okazją, by poznać naszych instruktorów i ich propozycje warsztatowe na nowy rok artystyczny. Będziemy także uczyć się od "mistrzów". Zaproszenie na imprezę przyjęli zaprzyjaźnieni z naszą placówką lokalni twórcy z terenu całego powiatu rawskiego. Nie tylko pokażą Wam swoje prace, ale również zdradzą tajniki rękodzieła, w którym się specjalizują! 

Zabawy dla milusińskich poprowadzą także animatorzy i szczudlarze. Będą bańki mydlane i baloniki. W trakcie pikniku oficjalnie podsumujemy konkurs fotograficzny "Wakacyjna migawka z Rawy". Nie zabraknie niespodzianek! Wszystkich nie możemy zdradzić ;) zapewniamy tylko, że warto niedzielne popołudnie spędzić właśnie z nami! 

Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka na rzecz chorego rawianina - Kuby Fangrata. 

UWAGA! Wszystkie zajęcia i zabawy zostaną poprowadzone w reżimie sanitarnym, bezpiecznie dla uczestników i prowadzących!! Uprzejmie prosimy dorosłych o zabranie maseczek ochronnych.