Anna Jurksztowicz na Gwiazdkę


sala widowiskowa MDK

2021-11-25 Dodaj do kalendarza

Muzyczna gwiazda na Gwiazdkę 

!! WAŻNA INFORMACJA !!

Ze względu na zaostrzone w placówkach kultury obostrzenia, uprzejmie prosimy, aby osoby niezaszczepione, które wybierają się na koncert Anny Jurksztowicz, dotarły do naszej siedziby około pół godziny przed jego rozpoczęciem. 

Obowiązują nas nałożone przez rząd limity. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do zasad regulaminu korzystania z naszej oferty w czasie pandemii. Dziękujemy! 

Wspomniany regulamin dostępny jest na naszej stronie: REGULAMIN - KLIKNIJ TUTAJ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Burmistrz Miasta Piotr Irla zaprasza na doroczny koncert świąteczny. Jego gwiazdą będzie ANNA JURKSZTOWICZ z zespołem. 

Anna Jurksztowicz – wokalistka i piosenkarka, także producentka muzyczna i autorka piosenek. Studiowała śpiew klasyczny, porzuciła  jednak belcanto dla jazzu i muzyki pop. W wieku 16 lat występowała już na estradach zawodowo, obok największych gwiazd polskiej estrady. W 1985 roku wygrała  KFPP w Opolu zdobywając I nagrodę  w konkursie Premier za „Diamentowy kolczyk” (muz. Krzesimir Dębski/ sł. Jacek Cygan). Reprezentowała polską piosenkę  na międzynarodowych festiwalach. 

Nagrała wiele piosenek do znanych filmów i seriali TV m.in.: „Kingsajz”; „VIP”;” W pustyni i w puszczy”  „Czułość i kłamstwa”; „Matki, żony i kochanki”; „Na dobre i na złe”; „Więzy krwi”, „ Ranczo”. Śpiewała do polskich wersji filmowych produkcji Walta Disneya. Rok 2020 był dla Anny Jurksztowicz bardzo szczególny, ponieważ artystka świętowała okrągły jubileusz 35-lecia pracy artystycznej.

Jej debiutancka płyta „Dziękuję nie tańczę”, wydana w 1987, na którą wszystkie utwory napisali dla niej Krzesimir Dębski i Jacek Cygan, dziś przez fachowe pisma i plebiscyty poświęcone muzyce pop, uważana jest za kultową. 22 października ukazała się jej najnowsza płyta „Dziękuję nie tańczę / 21 / live”. Artystka tak napisała o niej na swoim profilu fb: Nagrywanie po raz drugi, po wielu latach tych samych piosenek można porównać emocjonalnie do wychodzenia za mąż po raz drugi, za tego samego mężczyznę. Zrobiłam to !!! Oto jest moja debiutancka płyta z 1987 roku, nagrana w całości na nowo w 2021, w myśl zasady recyklingu. Bo po co pisać nowe piosenki, skoro można przerobić stare? Jest więc eko, bio i gluten fri.

W Rawie Mazowieckiej gwiazda wystąpi już 19 grudnia! Planujemy podwójny koncert - o godz. 17:00 i 19:00. Zapraszamy serdecznie na muzyczną Gwiazdkę do naszej sali widowiskowej. 

UWAGA!

Sprzedaż biletów na obydwa koncerty ruszy w poniedziałek, 29 listopada o godzinie 8:00. Cena pojedynczej wejściówki wynosi - 30 zł. O bilety pytajcie w kasie. 

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Anna Jurksztowicz EventScheduled OfflineEventAttendanceMode