Paranienormalni w programie "2024"


sala widowiskowa MDK

2024-03-04 Dodaj do kalendarza

Kabaretowa mieszanka w paranienormalnym stylu

Czas biegnie bez litości, świat się zmienia w galopującym tempie i nikt nie jest w stanie go dogonić. - Humor to specyficzna ludzka moc, która pomaga spoglądać pogodnie na przyszłość, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości - tłumaczą artyści. - Improwizujemy z teraźniejszością, tęsknimy za przeszłością. Chcemy się określić wobec przyszłości.

Z tych wszystkich emocji zbudowany jest właśnie najnowszy program kabaretu Paranienormalni zatytułowany "2024". Możecie zobaczyć go na naszej scenie już w połowie maja! 

PARANIENORMALNI: 2024

niedziela, 19 maja, godz. 19:00 

bilety dostępne są WYŁACZNIE ON-LINE na platformach biletyna.pl lub kupbilecik.pl

Powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doctor Prozac, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych. Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się jak się robi show w telewizji. Bez polityki, seksu i religii. Paranienormalni zapraszają do swojego świata, w którym znajdziesz  dla siebie bezpieczne miejsce.

Nowy program 2024 to prawie 2-godzinny spektakl, w którym uczestniczysz już od pierwszych minut. To kabaretowa mieszanka w najlepszym - paranienormalnym stylu.

---------------------------------------------------------------------------------------

Paranienormalni na polskiej scenie kabaretowej pojawili się w 2004 roku. Już pierwszy program, na który składały się skecze takie jak: Papieros, Młotek i Gwóźdź, Gołębie, pokazał jak wielki potencjał tkwi w grupie. Przez kilka następnych lat z ogromnym powodzeniem zespół pojawiał się na ogólnopolskich przeglądach, konkursach i festiwalach kabaretowych zdobywając szereg nagród.

Kabaret tworzą: Robert Motyka, Jarosław Pająk i Rafał Kadłucki. 

sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Kabaret Paranienormalni EventScheduled OfflineEventAttendanceMode