Kamil Dziubiński – grafika


hol wystawowy MDK

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2018-04-20

Kamil Dziubiński

28 lat, ukończył klasę o profilu informatycznym w Liceum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł.St. Reymonta w Rawie Maz.

Pasjonuje się grafiką ,kinem (prowadzi bloga „ Spojrzenie Filmowe” i własną stronę artystyczną „Stardust Art.”). Lubi „Ojca Chrzestnego”, „Czas Apokalipsy”, „Taksówkarza” , „Mechaniczną pomarańczę”.

Ulubionym aktorem Kamila jest Marlon Brando. Interesuje się także sportem i od wielu lat kibicuje hiszpańskiemu FC Barcelona a także polskim siatkarkom i siatkarzom.

W sztuce tworzenia prac graficznych nie szuka większych inspiracji, najciekawsze pomysły pochodzą „z głowy” zwłaszcza kiedy się nudzi. Często łączy kino z aspektem graficznym, co widać w jego pracach. Bardzo podoba mu się styl Andy’ego Warhola twórcy pop-artu. Tak jak Warhol portretuje znane osoby ale w bardziej subtelnej jakby efemerycznej formie przekazu niż inspirator.

Kamil choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu Duchenne’a. Problemy zaczęły się gdy miał 7 lat. Od 7 lat jest podłączony do respiratora. Może poruszać jedynie jednym palcem u lewej ręki. Na paznokciu ma przyklejony czarny punkt dzięki któremu potrafi przesuwać kursor na monitorze komputera. Tylko w ten sposób porozumiewa się ze światem i ludźmi w Internecie.

array(1) { [1524175200]=> array(1) { [121080]=> array(4) { [0]=> string(4) "date" [1]=> string(10) "2018-04-20" [2]=> string(5) "19:00" [3]=> string(0) "" } } }
hol wystawowy MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode