Kino Konesera - Demon

2020-10-19

Polskie wesele z dreszczykiem 

Piotr przyjeżdża do Polski na ślub z piękną Żanetą. Urządzając gniazdko w starym domu, znajduje ludzkie szczątki zakopane nieopodal posesji. Demon w reżyserii Marcina Wrony - to nasza propozycja w listopadowym Kinie Konesera. Zapraszamy!

Seans odbędzie się w poniedziałek, 2 listopada, godz. 18.00

Bilet – tylko 10 zł. 

W sprzedaży nadal mamy filmowe karnety. Koszt zakupu takiego karnetu - do wykorzystania na 12 filmów - wynosi 100 zł.

 

Kilka słów o filmie

Piotr (Itay Tiran), nazywany przez przyjaciół Pytonem, przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z Żanetą (Agnieszka Żulewska). W starym domu otrzymanym w prezencie od przyszłego teścia (Andrzej Grabowski) zamierza urządzić rodzinne gniazdko dla siebie i narzeczonej. Plany komplikują się, gdy w przeddzień wesela mężczyzna znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji. W trakcie oględzin dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Piotr traci przytomność, a po odzyskaniu świadomości odkrywa, że jego makabryczne znalezisko zniknęło. On sam natomiast nie potrafi przypomnieć sobie niczego z ostatnich godzin. Tymczasem rozpoczyna się wesele. Zaproszeni na ceremonię goście, na czele z bratem Żanety – Jasnym (Tomasz Schuchardt) dostrzegają, że z panem młodym zaczyna dziać się coś niepokojącego...

 

Pamiętajcie, że pracujemy w reżimie sanitarnym. Każdy widz przed wejściem na salę będzie miał mierzoną temperaturę. Konieczne będzie również wypełnienie ankiety z Waszymi danymi (można to zrobić pobierając ją z naszej strony /wydrukuj, wypełnij, przynieś/ - patrz załącznik na dole lub na miejscu w holu MDK).