Kino Konesera Pod Dębami


Plac Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej

2023-07-25 Dodaj do kalendarza

Zapraszamy na seans w plenerze

Podwójna projekcja. Dobre kino zupełnie za darmo! W dodatku w plenerze. Miłośników Kina Konesera w sierpniu zapraszamy na projekcję pod dębami - na Placu Piłsudskiego, w samym sercu Rawy Mazowieckiej. 

piątek, 25 sierpnia, godz. 20:00, wstęp wolny!

Plac pod historycznymi dębami to idealne miejsce by wspólnie z rodziną i przyjaciółmi usiąść wygodnie na leżakach i zanurzyć się w świat filmu na dużym ekranie. W piątkowy wieczór zaproponujemy Wam dwie projekcje.

- O godz. 20.00 rozpocznie się film dla młodszej widowni. Obejrzymy kosmiczne przygody mistrza wpadania w tarapaty - Baranka Shauna.

- O godz. 22.20 wystartuje film dla widzów o mocnych nerwach - Amityville. Przebudzenie.

Zabierzcie ciepłe bluzy i koce. Do zobaczenia w wyjątkowej odsłonie plenerowego Kina Konesera Pod Dębami.

 

Kilka słów o filmach

Baranek Shaun - mistrz wplątywania się w najróżniejsze tarapaty tym razem trafia w sam środek międzyplanetarnej afery. Oto na farmie Shauna pojawia się przybysz nie z tego świata, któremu po piętach depcze złowroga organizacja. Dzielny baranek i ferajna przyjaciół postanawiają pomóc sympatycznemu kosmicie wrócić do domu.

Amityville: Przebudzenie: Nastoletnia Bella wraz z dwojgiem rodzeństwa i matką wprowadzają się do nowego domu. Ta przeprowadzka pozwoli im zaoszczędzić na kosztowne leczenie dla sparaliżowanego brata Belli, który od lat żyje przykuty do łóżka. Choć dom wydaje się przestronny i piękny, dziewczynę od początku coś w nim niepokoi. Ma poczucie, że nie są w nim sami. Gdzieś za ścianami wyczuwa niepokojącą obecność. Jej strach narasta, gdy w niewyjaśniony sposób zaczyna zmieniać się stan zdrowia jej brata. To, co początkowo wygląda na cud, wkrótce okazuje się koszmarem. Bella nabiera przekonania, że matka coś przed nimi ukrywa. Wkrótce zrozumie, że zamieszkali w domu, w którym doszło do potwornej zbrodni, a dusze umarłych wciąż szukają zemsty. Jednak to nie one uzdrawiają sparaliżowanego chłopca. Prawda, którą odkryje Bella, okaże się znacznie gorsza…

MDK Rawa Mazowiecka
Plac Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode