Czerwcowe Kino Konesera - Zadra


sala widowiskowa MDK

2023-05-29 Dodaj do kalendarza

Pierwszy polski film o raperce

„Odrodziłam się jak feniks. Zostaje tu. Nic tego nie zmieni” – rapuje debiutująca wokalnie Magdalena Wieczorek w utworze „Feniks”, który usłyszmy w filmie „Zadra”. Na ekranie Wieczorek towarzyszą Margaret, Kuba Gierszał i Ignacy Liss. Muzykę do filmu stworzył 1988 (osiem-osiem), czyli Przemysław Jankowiak.

Sandra "Zadra" Kwiecik ma osiemnaście lat i głowę pełną marzeń. Bardzo chce zostać sławną raperką, więc każdą wolną chwilę poświęca muzyce. Rymuje o tym, co czuje i jak wygląda jej codzienność. Jej życie zmieni się, kiedy poza Motyla, najbardziej rozchwytywanego rapera w kraju. Przyjdź, zobacz, posłuchaj. "Zadra" to nasza propozycja w czerwcowym Kinie Konesera

Seans odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca, godz. 18.30

Bilet - tylko 10 zł

 

Kilka słów o filmie 

„Zadra” to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porwać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona. „Zadra” walczy o marzenia, ale przede wszystkim o lepsze jutro dla swojej rodziny. Mimo to, muzyka nie jest wszystkim, bo na życie głównej bohaterki kluczowy wpływ będzie miała miłość.