Koncert: Zagrajmy dla Mieszka


sala widowiskowa MDK

2024-02-11 Dodaj do kalendarza

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko” - Albert Einstein

Dla Mieszka i pamięci Nadii

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny „Zagrajmy dla Mieszka”. Głównym celem tego wyjątkowego wydarzenia będzie zbiórka pieniędzy na pokrycie kosztów 2-letniej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach dla niezwykle uzdolnionego muzycznie 18-letniego Mieszka. Chłopak w czerwcu ubiegłego roku uległ poważnemu wypadkowi. Jego historię możecie poznać zaglądając na stronę internetowej zbiórki na rzecz rawianina na www.siepomaga.pl. Ten szczególny koncert to także memoriał Nadii, którą zabrała sepsa. - Nadii się nie udało, ale Mieszko wygrał życie, pomóżmy mu stanąć na nogi - apelują organizatorzy koncertu.

ZAGRAJMY dla MIESZKA

Czwartek, 29 lutego, godz. 17:30, sala widowiskowa MDK

Wstęp wolny, ale zachęcamy do wsparcia zbiórki choć symboliczną "cegiełką" w dowolnej kwocie

Koncert wzbogaci ARTkiermasz. To nasza inicjatywa wspierająca to charytatywne wydarzenie. W holu na parterze znajdziecie mini kramik z pięknymi pracami, które powstały w naszej pracowni plastycznej i podczas organizowanych przez nas plenerów malarskich. Zachęcamy by je zakupić i zabrać piękno, często związane z naszym miastem do własnego domu. 

W koncercie wezmą udział:

- Orkiestra OSP Rawa Mazowiecka,

- WESOŁE NUTKI, zespół taneczny działający przy MDK, który prowadzi pani Katarzyna Kierner,   

- Rodzice na saksofonie dla swoich dzieci, czyli Michalina Sypka i Łukasz Chojnacki pod czujnym uchem i przy akompaniamencie Łukasza Ludwickiego.    

Warto być z nami! Nie możesz? Koncert będzie transmitowany na żywo, a zbiórkę możesz wesprzeć internetowo przez platformę www.siepomaga.pl

sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode