Klasyka na głos i klawisze koncert ODWOŁANY


Kościół pw. NP NMP

2023-11-20 Dodaj do kalendarza

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA

Z bólem serca informujemy, że niedzielny koncert Klasyka na głos i klawisze się NIE ODBĘDZIE!
Wybaczcie nam, że informujemy o tym w ostatniej chwili, ale choroba pokonała naszych artystów.
Mamy zapewnienie, że jak tylko panowie wydobrzeją, ustalą nowy termin muzycznego spotkania i zaprezentują się przed Wami w pełnej formie. Damy znać, kiedy warto być z nami, a na razie obydwu panom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

------------------------------------------------------------------------------------------

Posłuchaj duetu rawskich muzyków

Klasyka muzyki sakralnej, pieśni okresu baroku, muzyka filmowa i popularna... Zapraszamy na wyjątkowy koncert. W pięknym wnętrzu najstarszej rawskiej świątyni zaśpiewa Grzegorz Klimczak, a przy fortepianie będzie mu akompaniował Wojciech Szymański

niedziela, 3 grudnia, godz. 18:45

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Rawie Mazowieckiej, wstęp wolny!

Tego muzycznego duetu właściwie przedstawiać nie trzeba. Obaj panowie to muzycy – pedagodzy. Obaj urodzili się w Rawie Mazowieckiej, tu rozpoczęli swoją edukację muzyczną w Społecznym Ognisku Muzycznym i tu, po latach studiów na Uniwersytecie Łódzkim i Akademii Muzycznej w Łodzi, podjęli pracę rozpowszechniając kulturę muzyczną wśród rawskiego społeczeństwa.

Ich współpraca rozpoczęła się w latach 90-tych XX wieku. Nieprzerwanie trwa do dziś. Wspólnie zrealizowali i wciąż realizują wiele projektów muzyczno – edukacyjnych dla mieszkańców Rawy i powiatu rawskiego.

Grzegorz Klimczak kieruje Miejskim Domem Kultury, Wojciech Szymański jest prezesem Towarzystwa Muzycznego im. I. J. Paderewskiego. W pierwszą niedzielę grudnia to oni staną "na scenie" i oczarują nas utworami, które szczególnie cenią. 

 

MDK Rawa Mazowiecka
Kościół pw. NP NMP Rawa Mazowiecka 96-200
Grzegorz Klimczak, Wojciech Szymański EventScheduled OfflineEventAttendanceMode