Koncert: Póki Polska żyje w nas


sala widowiskowa MDK

2023-10-13 Dodaj do kalendarza

Świętujmy wspólnie 11 listopada! 

Wspólnie z Piotrem Irlą, burmistrzem Rawy Mazowieckiej mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Was na koncert "Póki Polska żyje w nas". Pieśni legionowe i patriotyczne oraz najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe wykona dla nas Śpiewająca Rodzina Kaczmarków

Sobota, 11 listopada, godz. 18:00

Bilety w cenie 40 zł można nabyć w kasie MDK lub on-line na stronie www.biletyna.pl 

Rozśpiewaną rodzinę tworzą:

Iwona  Kaczmarek - sopran
Piotr Kaczmarek - tenor
Wojciech Kaczmarek - baryton
Adam Kaczmarek - baryton

Rodzina śpiewa piosenki z najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzykę włoską, hiszpańską, filmową i pieśni patriotyczne. Regularnie występuje w filharmoniach, domach kultury, na różnego rodzaju koncertach organizowanych przez włodarzy miast i organizacje kościelne. Często koncertuje poza granicami kraju.

W Rawie Mazowieckiej koncert podzielony zostanie na dwie części. Spotkamy się 11 listopada, więc by podkreślić wagę Święta Niepodległości artyści najpierw zaśpiewają dla nas pieśni legionowe i patriotyczne. Druga część muzycznego spotkania będzie miała bardziej rozrywkowy charakter. Zabrzmią w niej najbardziej znane i lubiane przez publiczność pieśni, utwory operetkowe i musicalowe. 

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Śpiewająca Rodzina Kaczmarków EventScheduled OfflineEventAttendanceMode