Konkurs Fotograficzny – wyniki

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2020-04-28

Nagrody za "Spojrzenie zza okna"

Na konkurs  nadesłano 49 zdjęć (w tym jedno nieregulaminowe – uczestniczka ma 11 lat, a konkurs skierowany był do mieszkańców powiatu rawskiego 12+).

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się pokazać swoje „Spojrzenie zza okna”. Liczyliśmy na Waszą kreatywność w podejściu do tematu i nie zawiedliśmy się! Doceniamy Wasze zaangażowanie.

 

W skład komisji konkursowej, która oceniła zdjęcia weszli pracownicy MDK – Grzegorz Klimczak, Magdalena Pierścińska i Beata Bednarska, redaktor naczelny gazety i portalu mieszkańców ziemi rawskiej KochamRawę.pl – Robert Stępowski oraz dziennikarki Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy – Joanna Kielak, Anna Popłońska i Anna Kraćkowska.

Jurorzy otrzymali pakiet zdjęć ponumerowanych od 1 do 48 (bez nazwisk autorów fotografii). Każdemu zdjęciu mogli przyznać od 1 do 5 punktów. Suma otrzymanych punktów wyłoniła laureatów poszczególnych miejsc i wyróżnień. Zdradzimy, że różnica między poszczególnymi miejscami wyniosła zaledwie jeden punkt!

 

O wybór najciekawszego „Spojrzenia zza okna” poprosiliśmy także internautów. Zdjęcia zostały opublikowane w albumie na naszym facebook’owym profilu w środę, 22 kwietnia. Do niedzieli, 26 kwietnia (do północy) użytkownicy sieci zostawili pod fotografiami dokładnie 4 866 interakcji (lajków i serduszek)!!

 

NAGRODY. Na wstępie prosimy Was o cierpliwość. MDK jest w tej chwili zamknięty dla odwiedzających. Gdy tylko wrócimy do pracy i ponownie będziemy mogli zaprosić Was w nasze progi – nagrody będą na Was czekać. Laureaci zostaną wcześniej poinformowani o terminie wręczenia upominków. Mamy nadzieję, że uda nam się to zorganizować jak najszybciej.

Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane na łamach Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy oraz KochamRawę.pl - patronów medialnych konkursu. 

 

LAUREACI (nagrody przyznane przez komisję konkursową)

I miejsce - Julia Włodarska

II miejsce ex aequo - Łukasz Skoneczny i Monika Jączak

III miejsce ex aequo - Karolina Sępińska, Urszula Jankowska

Wyróżnienie: Szymon Górzyński i Sylwester Woźniak

Nagroda internautów – Urszula Jankowska (649 głosów!)

Wyróżnienie KochamRawę.pl – Tomasz Adamczyk

Wyróżnienie Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy – ex aequo Szymon Górzyński i Jerzy Koprowski

 

Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia można obejrzeć na naszym facebook'owym profilu (link - patrz niżej).

array(1) { [1588024800]=> array(1) { [121200]=> array(4) { [0]=> string(4) "date" [1]=> string(10) "2020-04-28" [2]=> string(5) "10:00" [3]=> string(0) "" } } }

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode