Konkurs: Pejzaż liśćmi malowany

2023-10-11 Dodaj do kalendarza

Tylko formy płaskie 

Zachęcamy do udziału w dorocznym, jesiennym konkursie plastycznym. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu miasta Rawa Mazowiecka i powiatu rawskiego. Tematem tegorocznej edycji konkursu jesiennego jest pejzaż wykonany z użyciem liści i igieł oraz farb. Prace należy wykonać w formie płaskiej w rozmiarach A3 lub A4 bez użycia szyszek, kasztanów, żołędzi itp. oraz gotowych elementów.

Prace będą oceniane w trzech kategoriach:
1. klasy I – III
2. klasy IV – VI
3. klasy VII - VIII

Uwaga! Każda szkoła z Rawy Mazowieckiej może zgłosić do konkursu maksymalnie po 4 prace w każdej kategorii wiekowej. Każda szkoła z terenu powiatu rawskiego może zgłosić po 2 prace w każdej kategorii wiekowej. Pamiętajcie, aby każda praca miała opis zawierający dane dziecka i szkolnego opiekuna oraz adres szkoły. 

Prace należy dostarczyć do naszej siedziby przy ul. Krakowskiej 6c w Rawie Mazowieckiej 18 października 2023 roku (do godziny 18.00).

Na otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród zapraszamy w środę, 25 października o godz. 10:00 (hol wystawowy na pierwszym piętrze).

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na www.mdkrawa.pl (patrz na dole strony), a także w siedzibie organizatora. 

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode