Letni koncert Anny i Romualda Spychalskich

2020-07-24

Wracamy z repertuarem koncertowym!

Miło nam zaprosić Państwa na pierwszy po długiej przerwie koncert. Jak lato to operetka. Jak operetka to nasi przyjaciele - rozśpiewane małżeństwo - Anna i Romuald Spychalscy.

NIEDZIELA, 16 sierpnia, godz. 17.00

Bilet - 20 zł 

 

Anna i Romuald Spychalscy - tej pary miłośnikom dobrej muzyki przestawiać właściwie nie trzeba. Gościli u nas wielokrotnie prezentując bardzo różnorodny repertuar. Tym razem muzyczne spotkanie podzielone zostanie na dwie części. 

Pierwszą - PATRIOTYCZNĄ - uczcimy 100-lecie Bitwy Warszawskiej. "Cud na Wisłą" - takim mianem określane jest starcie zbrojne stoczone między 12 a 25 sierpnia 1920 roku. Była to jedna z największych  i zarazem najważniejszych bitew w historii Wojska Polskiego, decydująca w wojnie polsko-rosyjskiej (1920). 

Druga część spotkania - ŚWIATOWE PRZEBOJE WE DWOJE - to najbardziej uniwersalna propozycja koncertowa Spychalskich, w myśl powiedzenia "dla każdego coś miłego!". Na program tego koncertu składają się utwory z gatunku ambitnej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy m.in. przeboje Andrei Bocellego, Franka Sinatry, Michaela Buble, Celine Dion, Whitney Houston, jak również znane i lubiane melodie filmowe i musicalowe. Widzowie wybiorą się z artystami w emocjonującą podróż po stylach i gatunkach muzycznych. Będzie wesoło, nastrojowo, wzruszająco i energetycznie.

 

O artystach słów kilka

Anna i Romuald Spychalscy, dzięki pasji i miłości do muzyki stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Koncertują w całej Polsce i poza jej granicami, wielokrotnie w Kanadzie i USA. Wykonują znane utwory w autorskich aranżacjach. 

ANNA Spychalska - wokalistka obdarzona ciepłą barwą głosu, specjalizująca się w repertuarze musicalowym i rozrywkowym. Jej umiejętności wokalne zyskały uznanie na wielu przeglądach i konkursach wokalnych w kraju. Szczególne miejsce w jej dorobku artystycznym zajmują koncerty z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej i orkiestry straussowskiej "Obligato".

ROMUALD Spychalski - tenor, konferansjer, kompozytor, aranżer. Wokalną karierę rozpoczął na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu rolą Tamina w „Czarodziejskim Flecie” Mozarta. W jego bogatym repertuarze znajdują się utwory z gatunku liryki wokalnej, dzieła oratoryjno-kantatowe, arie i duety operowe, operetkowe i musicalowe, pieśni neapolitańskie, utwory m. in. Jana Kiepury.

 

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
Anna Romuald Spychalscy EventScheduled OfflineEventAttendanceMode