Rawskie Klimaty: Plener malarski

2023-07-25 Dodaj do kalendarza

Diabeł tkwi w szczegółach. Detale rawskiej architektury

Każde miasto ma swoją historię, tradycje, architekturę, niepowtarzalny klimat. Tego lata zachęcamy lokalnych artystów, by pokazali mieszkańcom jego detale. Klamka, okno, brama, schodki - to szczegóły, na które na co dzień zazwyczaj nie zwracamy uwagi, nie zauważamy ich piękna. Mamy nadzieję, że uczestnicy letniego pleneru malarskiego pokażą nam je w najlepszej odsłonie. 

Malarska propozycja skierowana jest do młodzieży (od 12 roku życia) i dorosłych. Udział w plenerze jest BEZPŁATNY. Należy jednak zadeklarować swój udział. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mdkrawa@interia.pl. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska, adresu kontaktowego: e-mail i numer telefonu, a w przypadku osób nieletnich - także imienia i nazwiska dorosłego opiekuna wraz z danymi kontaktowymi. 

UWAGA! Zgłoszenia przyjmujemy do 11 sierpnia 2023 r. (do godziny 16.00). Liczba miejsc jest ograniczona! Dlatego warto się pospieszyć. 

W czasie trwania pleneru każdy uczestnik zobowiązany będzie wykonać trzy prace: jedną akrylem na płótnie oraz dwie inną, dowolną techniką (pastel, ołówek, węgiel, cienkopis, tusz itp.). Opiekunami grup będą instruktorzy plastyki naszego Domu Kultury. Podsumowaniem pleneru będzie wystawa, którą zaprezentujemy w naszej mini galerii w holu wystawowym. 

Projekt letniego pleneru malarskiego realizujemy wspólnie z LGD Kraina Rawki. Pozyskaliśmy na ten cel dofinansowanie w ramach Grantów Krainy Rawki.  

Regulamin LPM dostępny jest na www.mdkrawa.pl (patrz poniżej), a także w naszej siedzibie. 

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode